DesignBox - wizytówka

 • Nazwa: DesignBox
  Miasto: 62-300 Września
  Adres: Powstańców Wielkopolskich 2
  NIP: 7891570807
  REGON: -
 • Skrócona oferta
  Tworzenie stron Poznań -DesignBox to witryny www na światowym poziomie. Zadbamy by Państwa strona www była zarówno doskonała z wyglądu jak i perfekcyjna funkcjonalnie.
  Tworzenie stron Konin -DesignBox to witryny www na najwyższym poziomie. Postaramy się aby Twoja strona www była tak doskonała z wyglądu jak i fantastyczna od strony technicznej.
  Tworzenie stron Gniezno -Nasza agencja interaktywna to strony www najwyższego kalibru. Dbamy by Twoja strona internetowa była tak atrakcyjna wizualnie jak i fantastyczna technicznie.
 • Rodzaj działalności
  Branża:Tworzenie stron internetowych
  Typ:brak danych

 • Dane kontaktowe
  Strona WWW: https://designbox.pro
  e-mail: brak
  Telefon: 600523123

 • Portale społecznościowe

Projektowane przez nas witryny www są czytelne, łatwe w odbiorze i efektowne. Nasze witryny internetowe to doskonały pomysł na przyciągnięcie potencjalnych klientów a także kreowanie wizerunku firmy w globalnej sieci. Jasna, przyjazna użytkownikom oraz elegancka strona internetowa zatrzyma interesanta i sprawi, że z przyjemnością sięgnie po Twoją ofertę.Dlaczego warto?- Ponad osiem lat praktyki w IT - mamy obszerne doświadczenie w temacie IT- Strony przyjazne silnikom wyszukiwarek i gotowe w odniesieniu do pozycjonowania- Bogate portfolio zrealizowanych prac- Responsywne strony internetowe (z ang RWD - Responsive Web Design) - strona www responsywna to taka, która dostosowuje się automatycznie do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfon, tablet, laptop, PC).- Już więcej niż dwieście zrealizowanych projektów- Oddajemy projekty na czas- Stawki nie sięgają szczytów- Indywidualny projekt graficznyWszystkie wykonywane przez nasz zes...

a D789 a71 n90 e0 5b m39 acf je9 ą08b 45 c50 h19 ac02 ra a1 k4 t3d e5c r poglądowy, d a96 kbd t624 ua aca lae nb3 oe ś4 ć45f 8c d5 aa n71 yc ce h3a1 e4 sd8 p593 r1 a03 w4a8 db ź w bazie CEIDG